Պատվիրելու համար զանգահարել +374 60 276000
Սինեմա Սթար
KinoPark
Մոսկվա կինոթատրոն
Կինոթատրոն «Նաիրի»
Հայ- Ռուսական (Սլավոնական) համալսարան
The Club
The Roof
Էօն/Aeon

այսօր
13:30
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
13:35
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 4)
13:55
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
14:05 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Premium Hall 1)
Սուպեր Մամա 2
Կինոթատրոն «Նաիրի»
14:40 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 4)
15:00
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
15:00 Գնել
Бегущий по лезвию 2049
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 5)
15:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
15:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
15:45 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 3)
15:50 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 4)
16:00
Между нами горы
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
Սուպեր Մամա 2
Կինոթատրոն «Նաիրի»
16:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
16:15 Գնել
Kingsman: Золотое кольцо
KinoPark (Դահլիճ 5)
16:25 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Premium Hall 1)
16:30
Առաջին դեմք
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
16:35 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
16:45 Գնել
Бегущий по лезвию 2049
KinoPark (Դահլիճ 6)
17:05 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 4)
17:15
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
17:25 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
17:35 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
18:00
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
18:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 4)
18:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
Սուպեր Մամա 2
Կինոթատրոն «Նաիրի»
18:20 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 5)
18:30
Եվա
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
18:35 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
18:45 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Premium Hall 1)
19:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
19:00 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 5)
19:25 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 4)
19:30
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
19:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
19:45 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
20:00 Գնել
Бегущий по лезвию 2049
KinoPark (Դահլիճ 6)
20:15
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
Սուպեր Մամա 2
Կինոթատրոն «Նաիրի»
20:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 4)
20:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
20:30
Առաջին դեմք
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր փոքր դահլիճ)
20:40 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 5)
21:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Premium Hall 1)
21:10 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
21:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
21:20 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 5)
21:45
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
21:45 Գնել
Между нами горы
KinoPark (Դահլիճ 4)
21:55 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
22:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
Սուպեր Մամա 2
Կինոթատրոն «Նաիրի»
22:30
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
22:45 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 4)
22:45 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
23:05 Գնել
Бегущий по лезвию 2049
KinoPark (Դահլիճ 6)
23:10 Գնել
Бегущий по лезвию 2049
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 5)
23:20 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Premium Hall 1)
23:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
23:40 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
23:45 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 5)
վաղը
00:05 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
00:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
00:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
10:10 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
10:20 Գնել
Тэд-путешественник и тайна царя Мидаса
KinoPark (Դահլիճ 2)
10:30
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
10:40 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 5)
11:00 Գնել
Геошторм
KinoPark (Premium Hall 1)
11:00
Тэд-путешественник и тайна царя Мидаса
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
11:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
11:15 Գնել
My Little Pony в кино
KinoPark (Դահլիճ 3)
11:30 Գնել
Бегущий по лезвию 2049
KinoPark (Դահլիճ 6)
11:40 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
Սուպեր Մամա 2
Կինոթատրոն «Նաիրի»
12:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
12:20 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 4)
12:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
12:30
Тэд-путешественник и тайна царя Мидаса
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
12:45
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
12:55 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 5)
13:20 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Premium Hall 1)
13:25 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
13:40 Գնել
Тэд-путешественник и тайна царя Мидаса
KinoPark (Դահլիճ 3)
14:00
My Little Pony в кино
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
14:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
Սուպեր Մամա 2
Կինոթատրոն «Նաիրի»
14:20 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
14:35 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
14:45 Գնել
Между нами горы
KinoPark (Դահլիճ 6)
15:00
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
15:05 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 5)
15:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 5)
15:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
15:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
15:55 Գնել
Геошторм
KinoPark (Premium Hall 1)
16:00
Между нами горы
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
Սուպեր Մամա 2
Կինոթատրոն «Նաիրի»
16:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
16:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
16:45 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
17:00 Գնել
Бегущий по лезвию 2049
KinoPark (Դահլիճ 6)
17:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
17:15
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
17:25 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 5)
17:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
18:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
18:05 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Premium Hall 1)
Սուպեր Մամա 2
Կինոթատրոն «Նաիրի»
18:20 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 4)
18:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
18:50
Japan movie Fest 2017 in Armenia!
Մոսկվա կինոթատրոն
19:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
19:05 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
19:30
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
19:40 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 5)
19:50 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
20:00 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 5)
20:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Premium Hall 1)
20:20 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
Սուպեր Մամա 2
Կինոթատրոն «Նաիրի»
20:30 Գնել
Между нами горы
KinoPark (Դահլիճ 6)
20:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 4)
20:50 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
21:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
21:15 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 4)
21:30
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
21:55 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 5)
22:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
22:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
22:00
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
Սուպեր Մամա 2
Կինոթատրոն «Նաիրի»
22:25 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Premium Hall 1)
22:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
22:45 Գնել
Бегущий по лезвию 2049
KinoPark (Դահլիճ 6)
23:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
23:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
23:30 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
վաղը չէ մյուս օրը
00:05 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 5)
00:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
10:10 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
10:20 Գնել
Тэд-путешественник и тайна царя Мидаса
KinoPark (Դահլիճ 2)
10:30
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
10:40 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 5)
11:00 Գնել
Геошторм
KinoPark (Premium Hall 1)
11:00
Тэд-путешественник и тайна царя Мидаса
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
11:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
11:15 Գնել
My Little Pony в кино
KinoPark (Դահլիճ 3)
11:30 Գնել
Бегущий по лезвию 2049
KinoPark (Դահլիճ 6)
11:40 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
Սուպեր Մամա 2
Կինոթատրոն «Նաիրի»
12:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
12:20 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 4)
12:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
12:30
Тэд-путешественник и тайна царя Мидаса
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
12:45
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
12:55 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 5)
13:20 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Premium Hall 1)
13:25 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
13:40 Գնել
Тэд-путешественник и тайна царя Мидаса
KinoPark (Դահլիճ 3)
14:00
My Little Pony в кино
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
14:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
Սուպեր Մամա 2
Կինոթատրոն «Նաիրի»
14:20 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
14:35 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
14:45 Գնել
Между нами горы
KinoPark (Դահլիճ 6)
15:00
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
15:05 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 5)
15:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 5)
15:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
15:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
15:55 Գնել
Геошторм
KinoPark (Premium Hall 1)
16:00
Между нами горы
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
Սուպեր Մամա 2
Կինոթատրոն «Նաիրի»
16:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
16:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
16:45 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
17:00 Գնել
Бегущий по лезвию 2049
KinoPark (Դահլիճ 6)
17:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
17:15
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
17:25 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 5)
17:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
18:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
18:05 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Premium Hall 1)
Սուպեր Մամա 2
Կինոթատրոն «Նաիրի»
18:20 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 4)
18:30
Japan movie Fest 2017 in Armenia!
Մոսկվա կինոթատրոն
18:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
19:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
19:05 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
19:30
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
19:40 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 5)
19:50 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
20:00 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 5)
20:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Premium Hall 1)
20:20 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
Սուպեր Մամա 2
Կինոթատրոն «Նաիրի»
20:30 Գնել
Между нами горы
KinoPark (Դահլիճ 6)
20:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 4)
20:50 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
21:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
21:15 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 4)
21:30
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կապույտ դահլիճ)
21:55 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 5)
22:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
22:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
22:00
Սուպեր Մամա 2
Մոսկվա կինոթատրոն (Կարմիր դահլիճ)
Սուպեր Մամա 2
Կինոթատրոն «Նաիրի»
22:25 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Premium Hall 1)
22:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
22:45 Գնել
Бегущий по лезвию 2049
KinoPark (Դահլիճ 6)
23:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
23:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
23:30 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
Հոկտեմբեր 21
00:05 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 5)
00:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
10:10 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
10:20 Գնել
Тэд-путешественник и тайна царя Мидаса
KinoPark (Դահլիճ 2)
10:40 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 5)
11:00 Գնել
Геошторм
KinoPark (Premium Hall 1)
11:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
11:15 Գնել
My Little Pony в кино
KinoPark (Դահլիճ 3)
11:30 Գնել
Бегущий по лезвию 2049
KinoPark (Դահլիճ 6)
11:40 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
12:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
12:20 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 4)
12:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
12:55 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 5)
13:20 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Premium Hall 1)
13:25 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
13:40 Գնել
Тэд-путешественник и тайна царя Мидаса
KinoPark (Դահլիճ 3)
14:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
14:20 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
14:30
Japan movie Fest 2017 in Armenia!
Հայ- Ռուսական (Սլավոնական) համալսարան
14:35 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
14:45 Գնել
Между нами горы
KinoPark (Դահլիճ 6)
15:05 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 5)
15:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 5)
15:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
15:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
15:55 Գնել
Геошторм
KinoPark (Premium Hall 1)
16:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
16:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
16:45 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
17:00 Գնել
Бегущий по лезвию 2049
KinoPark (Դահլիճ 6)
17:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
17:25 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 5)
17:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
18:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
18:05 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Premium Hall 1)
18:20 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 4)
18:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
19:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
19:05 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
19:40 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 5)
19:50 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
20:00 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 5)
20:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Premium Hall 1)
20:20 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
20:30 Գնել
Между нами горы
KinoPark (Դահլիճ 6)
20:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 4)
20:50 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
21:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
21:15 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 4)
21:55 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 5)
22:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
22:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
22:25 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Premium Hall 1)
22:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
22:45 Գնել
Бегущий по лезвию 2049
KinoPark (Դահլիճ 6)
23:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
23:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
23:30 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
Հոկտեմբեր 22
00:05 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 5)
00:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
10:10 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
10:20 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 5)
10:20 Գնել
Тэд-путешественник и тайна царя Мидаса
KinoPark (Դահլիճ 2)
10:40 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 5)
11:00 Գնել
Геошторм
KinoPark (Premium Hall 1)
11:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
11:15 Գնել
My Little Pony в кино
KinoPark (Դահլիճ 3)
11:30 Գնել
Бегущий по лезвию 2049
KinoPark (Դահլիճ 6)
11:40 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
12:00
Anime and Japnese Culture
The Roof
12:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
12:20 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 4)
12:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
12:55 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 5)
13:20 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Premium Hall 1)
13:25 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
13:40 Գնել
Тэд-путешественник и тайна царя Мидаса
KinoPark (Դահլիճ 3)
14:00
Japan movie Fest 2017 in Armenia!
Հայ- Ռուսական (Սլավոնական) համալսարան
Marathon: Stranger Things Season 1
Էօն/Aeon
14:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
14:20 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
14:35 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
14:45 Գնել
Между нами горы
KinoPark (Դահլիճ 6)
15:05 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 5)
15:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 5)
15:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
15:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
15:50
Japan movie Fest 2017 in Armenia!
Հայ- Ռուսական (Սլավոնական) համալսարան
15:55 Գնել
Геошторм
KinoPark (Premium Hall 1)
16:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
16:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
16:45 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
17:00 Գնել
Бегущий по лезвию 2049
KinoPark (Դահլիճ 6)
17:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
17:25 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 5)
17:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
18:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
18:05 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Premium Hall 1)
18:20 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 4)
18:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
19:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
19:05 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
19:40 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 5)
19:50 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
20:00 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 5)
20:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Premium Hall 1)
20:20 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
20:30 Գնել
Между нами горы
KinoPark (Դահլիճ 6)
20:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 4)
20:50 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
21:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
21:15 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 4)
21:55 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 5)
22:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
22:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
22:25 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Premium Hall 1)
22:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
22:45 Գնել
Бегущий по лезвию 2049
KinoPark (Դահլիճ 6)
23:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 2)
23:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
23:30 Գնել
Геошторм
KinoPark (Դահլիճ 4)
Հոկտեմբեր 23
00:05 Գնել
Сделано в Америке
KinoPark (Դահլիճ 5)
00:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
KinoPark (Դահլիճ 3)
11:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
11:40 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
12:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
13:25 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
15:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 5)
15:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
Փրկության քարտեզ
Կինոթատրոն «Նաիրի»
16:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
17:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
18:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
18:20 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 4)
19:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
20:00 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 5)
20:20 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
20:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 4)
21:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
22:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
22:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
23:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
Հոկտեմբեր 24
11:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
11:40 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
12:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
13:25 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
15:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 5)
15:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
Փրկության քարտեզ
Կինոթատրոն «Նաիրի»
16:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
17:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
18:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
18:20 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 4)
19:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
20:00 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 5)
20:00
Antonio of the Death 1969 by Glauber Rocha
The Club
20:20 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
20:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 4)
21:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
22:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
22:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
23:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
Հոկտեմբեր 25
11:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
11:40 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
12:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
13:25 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
15:10 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 5)
15:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
Փրկության քարտեզ
Կինոթատրոն «Նաիրի»
16:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
17:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
18:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
18:20 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 4)
19:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
20:00 Գնել
Сделано в Америке
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 5)
20:20 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
20:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 4)
21:15 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
22:00 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 1)
22:40 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 3)
23:30 Գնել
Սուպեր Մամա 2
Սինեմա Սթար (Դահլիճ 2)
Հոկտեմբեր 31
20:00
A IDADE DA TERRA (The Age of the Earth) 1980 by Glauber Rocha
The Club
Սուպեր Մամա 2 (12+)
Սուպեր Մամա 2 Գնել էլ. տոմս

Սուպեր Մամա 2 x

Սուպեր Մամա 2

Նոր հումորային ֆիլմ Հոկտեմբերի 5-ից բոլոր կինոթատրոններում Դերերում Կարեն-Կարինե Հայկ Մարության Մենուա Գարիկ Պապոյան Սոնա Անի Խաչիկյան Դավիթ Սուրենիչ Սամվել Սարգսյան Տիգրան Արման Մարտիրոսյան Զառա Արփի Գաբրիելյան Տնօրեն Լևոն Հարությունյան Զուբ Անդրանիկ Հարությունյան Զմե Ռաֆայել Երանոսյան Աշոտ Արման Նավասարդյան Նունե Արմինե Պողոսյան Թոմ Ներսես Հովհաննիսյան Ուստա Հրաչ Վրույր Հարությունյան Տյուշ Արմեն Սարգսյան Ոստիկան Աշոտ Մելոյան Փոքրիկ Կարինե Աստղիկ Պողոսյան

Գնել էլ. տոմս

Сделано в Америке (18+)
Сделано в Америке Գնել էլ. տոմս

Сделано в Америке x

Сделано в Америке

Он был самым юным пилотом Боинга 747 в США, а уже через несколько лет стал одним из богатейших людей в Америке. Его стиль жизни был столь же экстремальным, как и его бизнес. Закрытые приемы, роскошные блондинки, крутые тачки и рисковые сделки. Он обладал талантом делать деньги из воздуха.

Գնել էլ. տոմս

Геошторм (16+)
Геошторм Գնել էլ. տոմս

Геошторм x

Геошторм

После беспрецедентной серии стихийных бедствий, обрушившихся на нашу планету, лидеры мировых держав объединили усилия, чтобы создать разветвленную сеть орбитальных спутников по контролю над климатом для предотвращения природных катаклизмов. Но что-то пошло не так — система, выстроенная для защиты Земли, теперь угрожает ей. Начинается гонка наперегонки со временем, в которой надо успеть обнаружить реальную угрозу до того, как всемирный Геошторм сотрет с лица Земли все живое… и всех живых заодно.

Գնել էլ. տոմս

Бегущий по лезвию 2049 (18+)
Бегущий по лезвию 2049 Գնել էլ. տոմս

Бегущий по лезвию 2049 x

Бегущий по лезвию 2049

В недалеком будущем мир населен людьми и репликантами, созданными выполнять самую тяжелую работу. Работа офицера полиции Кей — держать репликантов под контролем в условиях нарастающего напряжения… Пока он случайно не становится обладателем секретной информации, которая ставит под угрозу существование всего человечества. Желая найти ключ к разгадке, Кей решает разыскать Рика Декарда, бывшего офицера специального подразделения полиции Лос-Анджелеса, который бесследно исчез много лет назад.

Գնել էլ. տոմս

Между нами горы
Между нами горы Գնել էլ. տոմս

Между нами горы x

Между нами горы

Бен и Алекс, уцелевшие после авиакатастрофы, должны найти общий язык, чтобы выжить в экстремальных условиях далеких заснеженных гор. Когда они понимают, что на помощь к ним никто не придет, они вынуждены отправиться в опасный путь длиной в сотни километров. В борьбе за жизнь между двумя еще вчера незнакомыми людьми неожиданно возникает притяжение.

Գնել էլ. տոմս

Тэд-путешественник и тай...
Тэд-путешественник и тайна царя Мидаса Գնել էլ. տոմս

Тэд-путешественник и тайна царя Мидаса x

Тэд-путешественник и тайна царя Мидаса

Тэд, не самый удачливый и ловкий исследователь и путешественник, и его странноватые друзья, в числе которых настоящая мумия и смышленый пес Джефф, отправляются на розыски злобного богача Джека Рэкхема, похитившего Сару. Любимая Тэда обнаружила, где спрятаны сокровища легендарного царя Мидаса, и злодей надеется их заполучить. Но Тэд и его команда должны разрушить планы беспринципного богача и освободить Сару!

Գնել էլ. տոմս

My Little Pony в кино (6+)
My Little Pony в кино Գնել էլ. տոմս

My Little Pony в кино x

My Little Pony в кино

Король Шторм хочет лишить пони магии и захватывает Кантерлот. Под угрозой будущее всей Эквестрии! Чтобы остановить злодея, пони покидают родные края и отправляются в путешествие, полное чудес и опасностей. Им предстоит покорить волшебные горы, погрузиться в подводные миры и даже оказаться на летучем пиратском корабле!

Գնել էլ. տոմս

Kingsman: Золотое кольцо (18+)
Kingsman: Золотое кольцо Գնել էլ. տոմս

Kingsman: Золотое кольцо x

Kingsman: Золотое кольцо

Когда штаб-квартиры секретной службы «Kingsman» уничтожены, и весь мир оказался в заложниках у неизвестных, британские суперагенты обнаруживают, что в один день вместе с их организацией была еще создана американская разведка — «Statesman». Теперь эти две элитные спецслужбы должны объединиться и бросить вызов общему безжалостному врагу, чтобы спасти мир, то есть заняться тем, что для Эггси становится обычным делом…

Գնել էլ. տոմս

Japan movie Fest 2017 in...
Japan movie Fest 2017 in Armenia!

Japan movie Fest 2017 in Armenia! x

Japan movie Fest 2017 in Armenia!

JAPAN movie FEST in YEREVAN, GYUMRI and EJMIATSIN. From October 19 to 22. The Japan Embassy together with Hikari Kentron and Ejmiatsin city will present Japanese movies festival! Եվ այսպես, ԿՐԿԻՆ ՃԱՊՈՆԱԿԱՆ ՖԻԼՄԵՐԻ ՓԱՌԱՏՈՆ ՀԱՅԱՍՏԱՆՈՒՄ` ԵՐԵՎԱՆՈՒՄ, ԳՅՈՒՄՐԻՈՒՄ ԵՎ էՋՄԻԱԾՆՈՒՄ! Ցուցադրվող ֆիմերն են ----YEREVAN--- (opening oct 19, 18:30) - A TALE OF SAMURAI COOKING (Moscow Cinema, Oct 19, 18:50, russian subs) - MAESTRO! (Moscow Cinema, Oct 20, 18:30, english subs) - HAVE A SONG ON YOUR LIPS (Russian-Armenian University - RAU, Oct 21, 14:30, english subs) - A BAND RABBIT AND A BOY (Russian-Armenian University - RAU, Oct 22, 14:00, english subs) - ABRAXAS (Russian-Armenian University - RAU, Oct 22, 15:50, english subs) ---GYUMRI--- (opening oct 22, 13:00) - THERMAE ROMAE (Hoktmber Cinema, Oct 22, 13:10, russian subs) - MAMESHIBA (Hoktember Kinotatron Cinema, Oct 22, 15:10, russian subs) ---EJMIATSIN--- (opening oct 20, 16:00) - A TALE OF SAMURAI COOKING (Municipality of Ejmiatsin, Oct 20, 16:10, russian subs) ՄՈՒՏՔՆ ԱԶԱՏ Է։ ENTRANCE IS FREE.

Փրկության քարտեզ
Փրկության քարտեզ Ամրագրել տոմս

Փրկության քարտեզ x

Փրկության քարտեզ

Ֆիլմը Հայոց ցեղասպանության ականատեսների՝ եվրոպացի 5 միսոներ կանանց ճակատագրական պատմությունների մասին է, որոնք հայտնվելով «արյան և արցունքների երկրում» միայնակ կարողացան փրկել հազարավոր հայ երեխաների ու կանանց:

Ամրագրել տոմս

Առաջին դեմք
Առաջին դեմք

Առաջին դեմք x

Առաջին դեմք

Ռոմանտիկ կինոկատակերգություն Գրիգորը կատակասեր երիտասարդ է հրաշալի լրագրող լինելու բոլոր նախադրյալներով, սակայն կա մի խնդիր՝ մեր հերոսը ամեն ինչում միշտ մեղադրում է ուրիշներին, հանգամանքներին, «վերևներին»՝ խուսափելով ցանկացած պատասխանատվությունից։ Ամեն ինչ փոխվում է, երբ մի օր նա արթնանում է Հայաստանի Նախագահի պաշտոնում և ստանում ամեն ինչ իր ուզածով փոխելու հնարավորություն: Ամենաանհավանական որոշումներ կայացնելուց և խենթ գաղափարներ իրագործելուց բացի՝ Գրիգորը պետք է կրկին գրավի սիրելիի սիրտը և բացահայտի սարսափելի դավադրություն։

Եվա (8+)
Եվա

Եվա x

Եվա

Հայ - պարսկական «Եվա» կինոնկարը հայալեզու և ամբողջովին հայկական պատմություն է, արցախյան մի գյուղի կյանք, ուր մարդիկ դիմակայում են տարբեր փորձությունների և պատերազմից հետո շարունակում պաշտպանել ապրելու իրենց իրավունքը: Վանքի վերականգնման աշխատանքներով պատկերելով ազգի հավատքը, տարբեր տեղերից եկած հայերի միջոցով խորհրդանշելով հայոց Սփյուռքի միասնականությունը, պատկերելով հայկական էթնիկ ավանդույթներ ու ծեսեր՝ ներկայացնում է հայի ու արցախցու կերպարը, պատմում երիտասարդ բժշկուհու կյանքի դժվարությունների, սեփական քայլերի համար պատասխանատվություն կրելու մասին և հաստատում, որ դժվար պահին միմյանց սատար կանգնելն է հինավուրց ազգի հավիտենականության գաղտնիքը:

Antonio of the Death 196...
Antonio of the Death 1969 by Glauber Rocha

Antonio of the Death 1969 by Glauber Rocha x

Antonio of the Death 1969 by Glauber Rocha

AFG presents at the Club (AKUMB, 40 Tumanyan Str.) October 3 – 31, 2017 Program GLAUBER ROCHA: A Generation of Wild Dreams The series is presented in association with the Brazilian Embassy in Yerevan. Tuesday, October 24, 2017 at 20:00 DRAGÃO DA MALDADE CONTRA O SANTO GUERREIRO (Antonio of the Death) 1969, Brazil, 100 min, Action / Crime / Drama, DVD Director: Glauber Rocha Stars: Maurício do Valle, Odete Lara, Othon Bastos Antonio of the Death is a "cangaceiros" killer. Cangaceiro is the local name for a popular leader. Antonio is hired to kill the one who seems to be the last one in the Pirahna's Valley. This man is being followed by a strange woman who is considered a Saint. Once Antonio has killed the Cangaceiro, he changes his way of thinking when listening to the Saint's words. * Programs are free of charge, but seating is on a first-come, first-seated basis. * Films are screened in original language with English subtitles. * DVDs for the program are from Khachatur Aloyan’s private collection (USA).

Anime and Japnese Culture
Anime and Japnese Culture

Anime and Japnese Culture x

Anime and Japnese Culture

Սիրու՞մ ես ANIME։ Հետաքրքրու՞մ է ճապոնիայի մշակույթը։ Այս ամենը մեկ տեղում և ավելին !!! Թումանյան 19 - The Roof 22/10 12:00PM - 12:00AM Մուտքը՝ 1500դր Do you love Anime? Are you interested in Japanese culture? All of it in one place !!!! Tumanyan 19 - The Roof Enterance - 1500AMD

Marathon: Stranger Thing...
Marathon: Stranger Things Season 1 Պատվիրել տոմս

Marathon: Stranger Things Season 1 x

Marathon: Stranger Things Season 1

Զուգահեռ աշխարհներ, Ստիվեն Քինգյան սյուժեներ, գաղտնի էքսպերիմենտներ և երեխաների անկեղծ ընկերություն։ Stranger Things-ի երկրորդ սեզոնի թողարկմանն ընդառաջ հոկտեմբերի 22-ին հրավիրում ենք ԷՕՆ ընկղմվելու 80-ականների նոստալգիայի մեջ և դիտել սերիալի առաջին սեզոնն ամբողջությամբ մեզ հետ` անկախ նրանից՝ նոր ես ծանոթանում Stranger Things-ին, թե ուզում ես վերանայել։ Մենք ունենք հարմար պուֆիկներ, սուրճ, թեյ, քաղցրավենիք, հյուրասիրություններ (շշշ, Էգգո) ու մեծ խանդավառություն Stranger Things-ի հանդեպ։ Ժամերն ուղղակի կթռչեն աննկատ։ Մուտքը՝ 2000 դրամ (ներառյալ թեյ, սուրճ, քաղցրավենիք, հյուրասիրություններ) ******* Parallel worlds, plots heavily influenced by Stephen King, secret experiments and sincere childhood friendships. Before the 2nd season hits, we invite you to AEON on October 22nd to (re)watch the first season of the show. Are you new to Stranger Things or are you rewatching? It doesn't matter, we're looking forward to seeing you there! We have comfortable beanbags, tea, coffee, snacks, specials (shhh, Eggos) and we're waiting for you with huge excitement. Hours will just fly by! Entrance: 2000AMD (includes tea, coffee, snacks, specials)

Պատվիրել տոմս

A IDADE DA TERRA (The Ag...
A IDADE DA TERRA (The Age of the Earth) 1980 by Glauber Rocha

A IDADE DA TERRA (The Age of the Earth) 1980 by Glauber Rocha x

A IDADE DA TERRA (The Age of the Earth) 1980 by Glauber Rocha

AFG presents at the Club (AKUMB, 40 Tumanyan Str.) October 3 – 31, 2017 Program GLAUBER ROCHA: A Generation of Wild Dreams The series is presented in association with the Brazilian Embassy in Yerevan. Tuesday, October 31, 2017 at 20:00 A IDADE DA TERRA (The Age of the Earth) 1980, Brazil, 140 min, Political Drama, DVD* Director: Glauber Rocha Stars: Maurício do Valle, Jece Valadão, Antonio Pitanga The day that Pier Paolo Pasolini was killed, Glauber Rocha decided to make this film about the life of Christ in the Third World. Starting from a dialectical synthesis between capitalism and socialism, and a search of interracial relationships in Brazil, Rocha created a work of religious and prophetic tone that results in a kind of bewilderment contemplative, now lyrical, now frantic, soaked in a new messianism. In his last film, the director proposed a tune of sounds and images that build a picture of Brazil and a portrait of himself. * DVD is contributed by Heitor Loureiro (Brazil) * Programs are free of charge, but seating is on a first-come, first-seated basis. * Films are screened in original language with English subtitles. * DVDs for the program are from Khachatur Aloyan’s private collection (USA).