Արտո Թունջբոյաջյանի և Արմենիան Նեվի Բենդի բացառիկ բարեգործական համերգ
Արտո Թունջբոյաջյանի և Արմենիան Նեվի բենդի բացառիկ համերգը մայիսի 19-ին
Համերգը բարեգործական է և ուղղված է ի աջակցություն հատուկ կարիքներ ունեցող անձանց «Ճախրուկ» էթնո երաժշտախմբի անդամների սոցիալական տների կառուցմանը։
Բարեգործական համերգը նախաձեռնել է «Ճախրուկ» հասարակական կազմակերպությունը: Այն տեղի կունենա մայիսի 19_ին, ժամը 19։00 ին Գաբրիել Սունդուկյանի անվան ազգային ակադեմիական թատրոնում։
Ոչ միայն կվայելեք Արտո Թունջբոյաջյանի և Արմենիան Նևի բենդի սիրված կատարումները,այլ նաև ձեր ներդրումը կունենաք Ճախրուկների տուն ունենալու երազանքին։
«Ֆիզիկական հնարավորությունները ոչինչ են,եթե չունես հոգու թռիչք»
Համերգից ստացված ողջ հասույթը ուղղվելու է սոցիալական տների կառուցմանը։
Исключительный концерт Арто Тунчбояджян и группы Armenian Navy Band 19 мая
Концерт благотворительный и направлен на поддержку строительстве социальных домов для этно-музыкальной группы «Чахрук» члены которые людей с особыми потребностями.
Благотворительный концерт организован общественной организацией «Чахрук». Он состоится 19 мая в 19:00 в Национальном академическом театре имени Габриэля Сундукяна.
Вы не только насладитесь любимыми произведениями Арто Тунчбояджяна и группы Armenian Navy Band, но и внесете свой вклад в осуществление мечты о доме для членов Чахрук.
«Физические возможности ничего, если нет полета души.»
Все средства, полученные от концерта, будут направлены на строительство социальных домов.
Arto Tuncboyaciyan and Armenian Navy Band's Exclusive Concert on May 19
The concert is charitable and aimed to support the construction of social houses for members of the Tshakhruk ethno-musical group for people with special needs.
The charitable concert is organized by the "Tshakhruk" NGO. It will take place on May 19 at 7:00 PM at the Gabriel Sundukyan National Academic Theatre.
Not only will you enjoy the popular performances of Arto Tuncboyaciyan and the Armenian Navy Band, but you will also contribute to the dream of having a home for the Tskakhruks.
"Physical possibilities are worth nothing without a soaring soul"
All proceeds from the concert will go towards the construction of social houses.
Տոմսերի արժեքը՝ 10 000, 15 000 և 20 000 դրամ: